Modne ubrania dla dzieci i młodzieży od firmy Reima

Co dla dzieci jest ważne przy wyborze ubrań? Wygoda chodzenia w nich, biegania i zabawy, wytrzymałość, a może po prostu mają być ładne i modne? Najlepiej, aby ubrania wybierane dla dzieci i młodzieży spełniały wszystkie te warunki. Modną odzież dla najmłodszych klientów, która nazywana jest jednocześnie odzieżą funkcyjną, produkuje fińska firma Reima. Co można powiedzieć o jej ofercie?

Fińska marka odzieży dziecięcej

Reima nie jest zwykłą firmą szyjącą ubranka dziecięce. Jej odzież to coś znacznie więcej – to kompleksowa oferta odzieży dla dzieci w wieku od 0 d 16 lat, nazywana odzieżą funkcyjną. Wszystko przez to, że ubrania Reima szyte są ze specjalnych materiałów, które chronią przed chłodem, wiatrem, opadami atmosferycznymi, ale też w zależności od sytuacji będą blokować szkodliwe promieniowanie słoneczne.

W fińskiej firmie Reima projektanci uznali, że nie ma złej pogody na zabawę na świeżym powietrzu. Może być tylko niewłaściwe ubranie, niedopasowane do wymogów stawianych przez panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne.

Reima jest firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji ubrań funkcyjnych dla dzieci. Działa na fińskim rynku już od 1944 roku i cały czas rozwija swoją działalność, wkraczając na coraz to nowe rynki. W 2016 roku zaczęła ekspansję na rynek Kanady, a rok później, jesienią jej ubrania były dostępne dla klientów Stanów Zjednoczonych.

Modne ubrania Reima dla każdego dziecka

Oferta firmy Reima jest bardzo bogata, dostosowana do wymogów stawianych przez rynek odzieży dziecięcej i młodzieżowej. Kolekcje zmieniają się co sezon, dostosowując do panującej w danym momencie mody. Estetyka w ich przypadku idzie ramię w ramię z funkcjonalnością i wytrzymałością.
Rodzice mogą wybierać z oferty firmy Reima ubrania dla:

· niemowląt – rozmiar od 50 do 80 cm,
· maluchów – rozmiar od 74 do 104 cm,
· dzieci – rozmiar od 104-140 cm,
· młodzieży – rozmiar od 128 do 164 cm.

Oczywiście asortyment odzieży, obuwia i dodatków różni się w ofercie marki Reima w zależności od wieku i wzrostu dziecka. Dla noworodków firma przygotowała body, bluzki, t-shirty, spodenki, śpiochy, bluzy polarowe, kombinezony, kurtki, spodnie i zestawy, a także akcesoria takie jak czapki, rękawiczki niedrapki oraz rajstopy. W przypadku dzieci starszych, chodzących, Reima ma w swoim asortymencie modne ubrania z kategorii odzież wierzchnia, czyli kurtki, spodnie np. na zimę, kombinezony i zestawy. Reima oferuje też ubrania warstwy pośredniej, tj. bluzy, spodnie i kombinezony wykonane z ciepłego i przyjemnego w dotyku polaru. Ma też w ofercie sukienki, t-shirty, spodnie i overalls, akcesoria dla dzieci starszych oraz szeroki wybór obuwia.

Styl i wygoda

Dzieci chcą, aby ich ubrania nie krępowały ruchów i sprzyjały swobodnej zabawie – tak w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, nawet przy mroźnej, śnieżnej pogodzie. Jednocześnie powinny być po prostu miłe dla oka i podobać się najmłodszym korzystającym. Są dzieci, które od najmłodszych lat mają swój styl i nie chcą go zmieniać. Ubrania Reima są na tyle zróżnicowane, że każde dziecko znajdzie w nich elementy, które przypadną mu do gustu. Ubrania te są perfekcyjne pod względem jakości i modne pod względem wzornictwa – zawsze Reima dba o to, aby jej produkty były zgodne z obowiązującymi w modzie dziecięcej trendami i nie traciły nic ze swojej funkcjonalności. Odzież marki Reima wyróżnia się na tle konkurencji stylowym designem i atrakcyjnymi, precyzyjnymi wykończeniami, dzięki czemu każde dziecko czy nastolatek w takich ubraniach będzie świetnie wyglądał.

 

Ubrania Reima w przystępnych cenach w sklepie z odzieżą dziecięcą Betito.pl