Jak czyścić łóżka

Kanapy i fotele są czasem trudne do wyczyszczenia..Drewniane starannie odkurzanie miękką szczotką, a następnie wytrzeć olej lniany lub inne służby leczniczy drewna. Powłoczki prać poduszki w pralce (przed praniem postawa dokładnie zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie). Rzeczy, których nie można moczyć, wziąć do czyszczenia na sucho lub oczyścić piankę tapicerki.

Bawełnę i mocne tkaniny czyszczenia odkurzacza, a następnie wytrzeć pianę. Czyste białe płótno, zastępując ją nową, o ile to będzie brudna. Starać się nie zmoczyć podstawowej wypełnienia i jeżeli to nastąpi, wysuszyć czyste włosów. Aksamit włosów w kierunku pianki do włosów do tapicerki lub roztworze zimnej wody i amoniaku (dwie łyżki na litr). Wyłącz włosy podczas suszenia włosów.

Jedwab włosów, satyny i innych delikatnych tkanin posypać pudrem kłącze mydlnicy lekarskiej, a następnie ostrożnie wyłączać. W razie potrzeby zebrać resztki odkurzaczem. Do mycia skóry syntetycznej wystarczającej ilości wody z dodatkiem delikatnego detergentu. Po wypłukaniu i wysuszeniu wytrzeć wszystkie odpowiednie przygotowanie do pielęgnacji mebli. Skóra naturalna naturalnym woskiem wcierać kilka kropli aniliny, które pomogą utrzymać oryginalny kolor. Obicia zamszu lepszy zwrot do czyszczenia na sucho. Jeśli nie są wymienne, można oczyścić je z pianki.