Weź kredyt bez BIK i zbędnych formalności

Banki coraz to częściej zachęcają do skorzystania z ofert pożyczek gotówkowych on line, gdyż spostrzegły, że pożyczki szybkie i wygodne dla Klienta to sposób na większy przychód.

Poniektóre z banków, w ramach promocji ofert kredytów on-line, zmniejszają ich odsetki w stosunku do oprocentowania tradycyjnych pożyczek dostępnych w placówkach. W tym przypadku okrojone koszty obsługi finansowania oddziaływają na obniżenie jego ceny, poza tym banki w ramach sporadycznej promocji, z której skorzystanie dodatkowo może być zawarowane różnymi wymogami, rezygnują z części marży.

Kredyt online cechuje się tym, że w zamian papierowego, składa się wniosek elektroniczny. Wymusiło to transformację nastawienia banków do tematu dokumentowania zarobków, gdyż dostarczenie dokumentów potwierdzających dochody jest w tym wypadku prawie że niewykonalne. W związku z tym wprowadzono uproszczoną procedurę udzielania pożyczek on line, gdzie banki akceptują oświadczenie Pożyczkobiorcy o ich źródle i wysokości, co jest kapitalnym rozwiązaniem przysparzającym popularności temu rodzajowi finansowania.

Kredyt gotówkowy – profit dla banku i Klienta

Jeśli należysz do tej grupy kredytobiorców, którzy nienawidzą załatwiać dziesiątek formalności, a przeglądanie kompletów dokumentów wyraźnie ich nudzi, to z pewnością zainteresuje cię kredyt bez BIK. Minimum formalności, minimum dokumentacji i minimum poświęcanego czasu to coś, co charakteryzuje tego typu kredyty, czyniąc je jednymi z najpopularniejszych na rynku.

Z oczywistego powodu najczęstszymi klientami korzystającymi z takich form finansowania są osoby, które mają już na koncie jakieś zobowiązania pieniężne i przez to obniżoną zdolność kredytową. Pożyczki udzielane bez sprawdzania klientów w BIK można uzyskać więc nawet wtedy, gdy ma się ogromne długi, wysokie zobowiązania finansowe lub nie posiada się stałego zatrudnienia i źródła dochodów. Jest jednak jedna wada takich kredytów: w większości przypadków można je uzyskać tylko na małe kwoty sięgające nie więcej niż do kilkuset złotych. Niskie kwoty to zabezpieczenie dla kredytodawcy i gwarancja, że w przypadku niespłacenia pożyczki nie poniesie on wysokich strat.

Unido Finanse Kredyty Wrocław

ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 531 666 584
Jak porównać kredyty gotówkowe?