Lazurowa 168 – nowy sześciopiętrowy budynek na Bemowie

Lazurowa 168 Warszawa

Lazurowa 168 to elegancki, sześciopiętrowy budynek zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy – Bemowie. Dojście na przystanek autobusowy zajmuje stąd zaledwie minutę, niedaleko znajduje się również przystanek tramwajowy.

 
W budynku ulokowane są mieszkania jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Rozkład każdego z nich pozwala na optymalne umeblowanie oraz funkcjonalne wykorzystanie powierzchni. Dzięki temu można dostosować przestrzeń do własnych, indywidualnych zapotrzebowań. Wewnątrz budynku znajdują się trzyszybowe okna, zapewniające w mieszkaniu ciszę oraz izolację termiczną. Cechuje je szczelność oraz wysoka jakość wykonania. Cechują się również dużym rozmiarem, co z kolei wpływa na optymalne oświetlenie mieszkań, tak że zawsze jest w nich w ciągu dnia jasno i słonecznie.

 
Dla niemal wszystkich mieszkań zostały zapewnione przestronne podziemne miejsca parkingowe, dla gości przygotowane zostały z kolei cztery naziemne miejsca postojowe. Niedaleko powstającej stacji metra powstaje również parking „Parkuj+Jedź”, idealne rozwiązanie w przypadku nagłych odwiedzin rodziny. To również duże ułatwienie w sytuacji, kiedy trzeba pokonać dużą odległość, ażeby dojechać do pracy: specjalny system parkingowy umożliwia pozostawienie samochodu na miejscu, a następnie – zmianę środka komunikacji.

 
Warszawy Bemowo to nie tylko świetnie skomunikowana, ale również jedna z najbardziej zielonych i ekologicznych dzielnic Warszawy. Nie ma tu zakładów przemysłowych, znajduje się tu natomiast mnóstwo terenów zielonych (m.in. Park Leśny Bemowo), a – co za tym idzie – można w każdej chwili odprężyć się wśród drzew, na łonie natury. Na ogrodzonym terenie przy budynku znajduje się również plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły w bezpiecznej atmosferze się bawić, a ich rodzice – na chwilę odetchnąć.

 

Lazurowa 168: mieszkania Bemowo

Lazurowa 168: mieszkania Bemowo

Dużym atutem nieruchomości jest bardzo szybko rozwijająca się infrastruktura. W pobliżu naszej inwestycji znajdują się liczne przedszkola, przychodnie, szkoły, restauracje, jak również centra handlowe. Osiedle Lazurowa to teren, gdzie występują głównie wysokie, nowoczesne bloki.
Lazurowa 168 to świetna okazja dla klientów inwestycyjnych. Ze względu znajdującą się w pobliżu Wojskową Akademią Technic31zną oraz budującą się obecnie II linię metra, za kilka lat właściciele mieszkań będą mogli pobierać dużo wyższy czynsz od lokatorów, co oznacza, że cena za zakup mieszkania bardzo szybko się zwróci. Dużym atutem nieruchomości jest także własność gruntu: dzięki niej nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym.
Interesująca dla wielu okaże się na pewno również niska kwota za rezerwację mieszkania. W przypadku ustalania harmonogramu wpłat, zapewniamy wysoką „elastyczność” dewelopera. Oferujemy kompleksową obsługę: doradzamy klientom podczas całej transakcji oraz – w razie potrzeby – umożliwiamy kontakt z architektem wnętrz oraz z Doradcą Finansowym.