5 błędów, których należy unikać tworząc profil randkowy

przystojny mężczyzna

Tworząc profil randkowy trzeba być ostrożnym. Część osób obawia się prezentacji online w serwisach anonsowych jak DateZone. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy listę rzeczy, których warto unikać, jeśli chcesz aby Twój anons w serwisie z ogłoszeniami towarzyskimi był popularny wśród kobiet…

przystojny mężczyzna

przystojny mężczyzna wie jakie zdjęcia dodać do swojego anonsu

Po pierwsze nie wolno pisać listy samych zalet. Nie jesteś doskonały, a poza tym zanudzisz kobietę na śmierć własną doskonałością. Suchy opis to coś najgorszego. Jesteś zabawny? Pokaż to, a nie pisz o tym.

Po drugie podtrzymuj kontakt, pisz do kobiety, bądź miły, dowcipny oraz przekonujący. Nie spisuj z internet I książek. Bądź sobą, a odniesiesz sukces. Krótkie mejle to zły pomysł, pisz miło, ciepło, przekonująco.

Po trzecie, nie zamieszczaj półnagich zdjęć. Tylko Tobie wydadzą się one ciekawe i dowcipne, kobiety nie lubią oglądać roznegliżowanych mężczyzn. Wolą widzieć eleganckiego dżentelmena niż półnagiego, błaznującego faceta. O ile nie masz figury 23-letniego pływaka to daruj sobie tego rodzaju zdjęcia. Wystający brzuszek nie dodaje uroku żadnemu mężczyźnie. Zawsze bądź sobą, a na pewno zainteresujesz kobietę, która chętnie zacznie z Tobą korespondować.

Po czwarte, nie używaj skrótów w listach, pisz ładnie, pełnymi zdaniami, interesująco. Nie masz 12 lat, nie musisz używać emotikonów i różnych znaczków, pisz tak, jak powinien pisać dojrzały mężczyzna na poziomie. Skróty i znaczki w tekstach zniechęcą dojrzałe kobiety, które poszukują poważnych relacji.

Po piąte nie zamieszczaj zdjęć z pracy, panie nie chcą oglądać nudziarzy w garniturach, tylko miłych, spokojnych, ciekawych panów. Dobre zdjęcie, interesujący opis, chęć podtrzymania kontaktu – to zachęca kobiety do relacji i pisania do takiego mężczyzny.

Unikaj takich błędów, a może odniesiesz sukces i poczujesz się człowiekiem sukcesu w relacjach damsko-męskich. Zwiększ w ten sposób możliwość nawiązania interesującej Ciebie relacji.